ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
21.02.2010
29.01.2010
6.10.2009
21.09.2009
2.02.2007
20.12.2006
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації
Поради фахівців (Форум)
Працевлаштування
Публікації по тематиці ГІС у територіальному управлінні
Фахова етно-ГІС гра «Від села до міста»
Українське_село«САПРяжение 2011. Киев». Пресреліз

26 травня 2011 р. у рамках заходу «САПРяжение» – серії зустрічей Спільноти користувачів Autodesk, були представлені досвід користувачів лінійки програмних продуктів «Інфраструктура і ГІС».

Секція «Інфраструктура і ГІС» почалася з загальної презентації структури лінійки програмних продуктів (консультант компанії Софтпром В. В. Омельченко). Гості заходу «САПРяжение» ознайомилися із структурою лінійки, узнали про нове в основних програмних програмні продуктах – AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Infrastructure Map Server (новий програмний продукт, у який увійшли функції попередніх продуктів MapGuide Enterprise та Topobase), побачили їх у дії.

Директор компанії Інфотех С. Г. Тєплов (Дніпропетровськ) презентував ГІС автомобільних доріг, розкрив деталі реалізації вимог до оформлення документації в програмному продукті AutoCAD Civil 3D, розповів про різноманітні функції та технології роботи геоінформаційної системи, розробленої його компанією. Вибір платформи Autodesk для створення ГІС він аргументував тим фактом, що вона найкращим чином підтримує інтеграцію проектних даних САПР та ГІС-даних.

Президент ГІС-Ассоціації України, керівник напрямку ГІС компанії Аркада О. В. Мельник розповів про діяльність Асоціації, що зокрема активно працює в галузі впровадження програмних продуктів компанії Autodesk лінійки «Інфраструктура і ГІС». Гості ознайомилися з проектами в галузі планування використання земель на всіх рівнях, розробки схем грошової оцінки земель, а також було акцентовано на нових та найбільш перспективних технологіях картографування та ГІС. Було анонсовано ГІС-Форум 2011 «Інженерне забезпечення міста».

Завідуючий лабораторією НДІ геодезії та картографії А. Г. Черин розповів про еволюцію географічних інформаційних систем та показав застосовність AutoCAD Map 3D для роботи с будь-яким їх поколінням. Він представив ГІС МА Бориспіль, в якій зберігаються дані в PostgreSQL, та продемонстрував зручність підключення, прямого редагування та візуалізації цих даних з допомогою AutoCAD Map 3D. Цей програмний продукт повністю задовольнив користувача, оскільки він містить усі необхідні інструменти, та, крім цього, замовник вимагає надання картографічної інформації в форматі AutoCAD.


Текст прессрелиза а русском

Доповідь на форумі: "САПР-ГИС решения в Украине"
Фото


© 1996-2010 info@gisa.org.ua GISA_UA  (067) 909-32-45