ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
21.02.2010
29.01.2010
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»


Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави

17 березня 2010 року представники ГІС Асоціації України взяли участь у роботі науково-практичної конференції на тему "Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави", яка проходила в Національній Академії Служби безпеки України.

Так, зокрема представниця Департаменту впровадження проектів Асоціації Катеина Прокоф"єва виступила на секції №2 - Проблеми гуманітарної та технологічної складових інформаційної безпеки Держави з доповіддю "Застосування методів НЛП з метою упередження та подолання наслідків посттравматичних стресових розладів". Під час проведеня дискусій та обговоренні питань практичної реалізації нагальних проблем національної безпеки учасники конференції дійшли висновку про можливість та ймовірну високу ефективність застосування ГІС у вирішенні конкретних задач державного рівня.

Досігнуто попредні домовленості про створення робочої групи з членів ГІС Асоціації України та представників ВІ КНУ, Академії СБ України. Метою роботи групи буде розгл! яд питаннь пов"язаних з розробкою системи підтримки прийняття рішень, розрахованої для застосування у громадському та спеціальному використанні.

© 1996-2010 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245