ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Продукты компанії Intergraph

Традиційний пратнер Bentley компанія Intergraph спеціалізується у сфері розробок і постачань географічних просторових рішень, що настроюються. Основою технології служить програмний продукт GeoMedia на базі якого можливо створювати відкриті системи, які встигли себе зарекомендувати, такі, які дозволяють працювати безпосередньо (без конвертації) з сховищами геоданих у форматах ArcView, ArcInfo, FRAMME, MGE, MapInfo, Intergraph MicroStation DGN, AUTOCAD DWG/DXF, CADdy і ін. Так наприклад, в грудні 2006 року компанія «CSoft»( Росія) випустила версію інструментальною ГІС CS MapDrive, яка використовує компоненти Intergraph GeoMedia Objects. GeoMedia повністю сумісна з Oracle Spatial.

Партнером Intergraph в Україні є компанія ТОВ «Арт-мастер», основними напрямами діяльності компанії є: розробка ПО, розробка ГІС-рішень, захист інформації, послуги електронного цифрового підпису, навчання у сфері IT.Тематичні розділи:
  • Будівництово, вишукування
  • Освіта
  • Картографія
  • Дистанційне зондування
  • Цифрова картографія
  • © 1996-2006 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245