ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Продукты компанії Autodesk

Світовий лідер на ринку САПР для машинобудування, архітектури, будівництва, ГІС, візуалізації і обміну даними - компанія Autodesk (рік створення -1982) на ринку ГІС має заслуговані успіхи, а в окремих галузях займає провідні позиції. Autodesk провів справжню революцію в області розробки ПО, випустивши на ринок AUTOCAD - першу систему креслення для персональних комп'ютерів. Тривалий час на базі AUTOCAD технологічні основи ГІС проходили опробацію і дозволили знайти підходи до розвитку систем для цивільного проектування і картографування. Формати DWG і DXF стали загальновизнаними світовими стандартами обміну графічною інформацією і її зберігання.

На території України компанію Autodesk представляє ЗАТ "Аркада"(рік створення компанії - 1994) - постачальник комплексних рішень для автоматизації промислових підприємств і проектних організацій. Компанія пропонує сучасні технології, програмне забезпечення і периферійну техніку для всіх видів проектний-конструкторських робіт, технічної підготовки виробництва і виготовлення виробів в області машинобудування, будівництва і геоінформаційних систем.

Autodesk просуває на ринку ГІС специаїзірованную технологічну лінійку продуктів Autodesk Map 3D, Civil 3D, Raster Design, Desigh Review, Map Guide, Topobase. Autodesk Map 3D базується на платформі AUTOCAD має всі необхідні інструментарії для створення ГІС будь-якого рівня, а також уявлення і публікації різної просторової інформації і даних.

Autodesk Civil 3D - спеціалізована система для здійснення проектної, землевпоряджувальної і дослідницької діяльності.

Autodesk Raster Design (раніше: CAD Overlay) - додаток для AUTOCAD, який дозволяє представляти і обробляти дані дистанційного зондування Землі (ДДЗЗ).

Autodesk Map Guide - програмний продукт для колективної роботи в Intranet/Internet з просторовими даними що базує на клинет-серверній архитетуре.

Autodesk Topobase призначений для управління інфраструктурами і ресурсами крупних компаній, дозволяє створювати моделі даних, враховувати правила експлуатації і організацію процесів змісту об'єктів інфраструктури. Реалізація Topobase базується на програмних засобах AUTOCAD Map 3D і Autodesk MapGuide Enterprise, а також на Oracle Spatial database, включає можливості інтеграції в такі системи як SAP і ESRI ARCSDE.

Українські спеціалісти створили спеціальний додаток до AUTOCAD - GEONICS. Система з успіхом використовується для створення топографічних матеріалів для проведення проектної і діяльності і реконструкції об'єктів інфраструктури, включаючи інженерні мережі транспортні системи.Тематичні розділи:
  • Будівництово, вишукування
  • Освіта
  • Картографія
  • Дистанційне зондування
  • Цифрова картографія
  • © 1996-2006 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245