ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
19.04.2011
13.04.2011
28.11.2010 р.
17.02.2011 р.
21.02.2010
29.01.2010
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»


Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Пресреліз.Круглий стіл. 12.05.2011 р., м. Ірпінь

12 травня 2011 року в Науково-дослідному центрі з проблем оподаткування Національного університету ДПС України у м. Ірпінь відбвся Науково-практичний круглий стіл на тему: «СТАНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ: ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ»


Захід було присвячено 90-річчю навчального закладу, Всесвітньому дню інформаційного суспільства і Року освіти та інформаційного суспільства в Україні.

Питання для обговорення:

проблеми становлення та розвитку інформаційного суспільства в Україні; дослідження впливу інформаційного суспільства на економічну та правову складову розвитку держави; трансформація уявлень про систему оподаткування під впливом інформаційного суспільства; окремі аспекти розвитку та вдосконалення нових видів економічної діяльності в епоху інформатизації (цифрова економіка, електронна комерція); організаційно-правове забезпечення розвитку інформаційного суспільства та електронної комерції.

Фахівцями ГІС Асоціації України було зроблено доповіді: Прокоф’єва Катерина, Тарчинський Деніс «До питання про парадигму комунікації з платниками податків»; Черненко Олексій, Єременко Аліна «Іноземні інвестиції – “мінне поле” України».

В ході роботи відбулась конструктивна, плідна дискусія з приводу зазаначених питань та доповідей, які були заслухані. Тези доповідей опубліковано в науковому виданні Науково-дослідним центром з проблем оподаткування. Робота круглого столу завершилась затвердженням «Рекомендацій» щодо сприяння інноваційному розвитку України та її інтеграції до європейського інформаційного простору. Свій внесок до формування цього підсумкового документу зробила і ГІС Асоціація.

Рекомендації ГІС-Асоціації України розроблені:

- з метою створення цілісної системи законодавства, гармонізованого з нормами міжнародного права в питаннях розвитку інформаційного суспільства; - на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні»; - для обліку й активного залучення платників податків до виконання норма громадянського права.

Пропонуємо:

1.Впровадження ГІС-технологій в практику роботи ДПА, як інструменту забезпечення системності дій. 2.Створення відповідних робочих місць в структурі органів виконавчої влади. 3.Підготовка фахівців відповідного профілю обізнаних як в практиці застосування податкового законодавства, так і в сучасних ГІС-технологіях. 4.Окремо наголошуємо на принциповій важливості використання ліцензійного Програмного забезпечення, та, в зв’язку з цим, суворого контролю за дотриманням прав інтелектуальної власності у цій сфері. 5.Розробити відповідні нормативні акти, галузеві стандарти та класифікатори з метою практичного втілення ГІС-технологій в практику економічних процесів в Україні. Ми сподіваємось, що реалізація наших пропозицій сприятиме можливості моделювання економічних показників, оперативному реагуванню на виклики, які виникають в процесі розвитку українського суспільства. Круглий

© 1996-2010 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245