ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
21.02.2010
29.01.2010
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»


Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»




круглий стіл «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?»

23 квітня 2010 року, у Всеукраїнському прес-центрі при інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ) відбувся круглий стіл «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?».
Організатором заходу виступив Східноукраїнський центр громадських ініціатив.
Участь у заході взяли представники ГІС-асоціації України, українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто», інституту урбаністики в м. Києві, архітектори різних українських міст, науковці, журналісти та представники громадськості.

Доповідь фахівців ГІС-асоціації

Фрагмент доповіді фахівців ГІС-асоціації: ЗАВДАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТВОРЕННЯ ТА ВЕДЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ З УРАХУВАННЯМ КОНФЕДЕНЦІЙНОСТІ І ТАЄМНОСТІ


Доповідь фахівців ГІС-асоціації: ЗАВДАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТВОРЕННЯ ТА ВЕДЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ З УРАХУВАННЯМ КОНФЕДЕНЦІЙНОСТІ І ТАЄМНОСТІ В рамках обговорень Круглого столу на тему «Засекречення генеральних планів міст України – стратегічна необхідність чи рудимент закритого суспільства?» авторами що сприяють розвитку геоінформаційних технологій через діяльність у «ГІС-Асоціації України» приведено можливості технічного забезпечення створення та ведення генеральних планів з урахуванням конфіденційності і таємності. На прикладі впровадження Генерального плану у місті Києві який є одним з самих гучних у громадських кругах. До технічних засобів ГІС віднесено засоби проведення ГІС-аналізу, розв’язання ситуаційних задач. Технології ГІС в Україні представлено низкою світових та вітчизняних компаній. Приведено Світовий досвід впровадження проектів що забезпечують участь громадськості у плануванні та розвитку територій міст з застосуванням сучасних ГІС технології.
Відповідно до Закону України "ПРО ПЛАНУВАННЯ І ЗАБУДОВУ ТЕРИТОРІЙ", генеральний план населеного пункту - документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Основую цієї документації складає комплекс картографічних матеріалів та моделюючих планувальних схем.
Картографічні матеріали складаються з карт різного масштабу М1:500, 1:2000, 1:15000, а також фотознімків с супутників та літаків і цифрових карт.
Цифрова карта, що розробляється за Генеральним планом, є одним із видів інформаційної системи, і тому має власну структуру. Створення структури починається з вироблення визначень і відносин. У цифровій карті ці визначення і відносини виражаються через класифікатор. Застосування сучасних методів проведення розрахунків та візуалізації у комп'ютерних системах приводить до нових нетрадиційних прийомів складання цифрових карт. Це тримірне відображення просторових об'єктів, за якими можна проводити аналіз, розрахунки та моделювання реальних фізичних та технологічних процесів.
© 1996-2010 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245