ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

RUS  ENG
ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців, що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
24.12.2014
4.06.2014
12.12.2013
2.07.2013
6.05.2013
28.03.2013
5.12.2012
14.12.2012
8.07.2011




Членство у Асоціації
Експертна рада
ГІС-Форум 2014
Хмарні ГІС
Навчальний центр
GIS Навчання
Агро-ГІС
pixelsolutions
Етно ГІС-гра " Від села до міста"
етно
Корпоративні ГІС
Корпоративні
Програмні засоби для створення ГІС

Публікації:
Технології ГІС та САПР

Муніціпальні ГІС

Генеральні плани міст та таємність


PR-CY.ru


Digital Ukraine Forum

gisaero16

11 липня 2017 року відбувся Digital Ukraine Forum, який виступив майданчиком для спільної праці над цифровими перетвореннями у країні між органами влади, бізнесом і громадськими об’єднаннями.
ГІС Асоціація представила декілька проектів на Форумі. Один них Digital Agronom - віртуальний помічник власників заміських ділянок, фермерів, дачників-городників - всіх, хто планує вибирати і культивувати рослини, в тому числі - незвичайні для нашої країни.


Digital Agronom web-site >>>>
Digital Agronom PDF >>>>


«Цифрові технології» є основою добробуту України. Це світ, де створюються нові можливості, сфера, що визначає суть трансформацій у країні, – для кращого життя, роботи, творчості, навчання, відпочинку дорослих та дітей в Україні та в усьому світі. Були названі основні теми обговорення і пріоритетні галузі для впровадження цифрових трансформацій: цифровізація державного сектору; цифрові інфраструктури, подолання цифрової нерівності; CashLessEconomy, смарт-контракти, смарт-валюти. Відкрив Форум Степан КУБІВ – Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та торгівлі України, і відзначив: «Україна входить до ТОП-20 країн світу за обсягами експорту ІТ-продукції. Звісно, маємо понад 100 тисяч українських ІТ-фахівців та більш як 5 тисяч ІТ-компаній». Але цього недостатньо, тому що «темп розвитку треба прискорювати, і то невідкладно». Щоб здійснити зміни на краще, «треба подолати наявний розрив між владою – наукою – та бізнесом. Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А влада продовжить створювати сприятливе правове поле. Сьогодні Уряд зробив акцент на три блоки питань: законодавство, інвестиційно-інноваційна політика та великі інвестиційні проекти». Для вирішення цих завдань працює багато структур для започаткування комплексних інноваційних проектів, в тому числі щодо мобільного Інтернету. Степан Кубів завершив свій виступ так: «...важливим є нещодавнє рішення Уряду про схвалення прозорих умов для запровадження в Україні зв’язку покоління 4G. Україна сьогодні має усі складові для успішної цифрової трансформації та розбудови цифрової економіки».
Учасників і гостей Форуму привітали Дмитро ШИМКІВ – Заступник Голови Адміністрації Президента України, Олександр ДАНЧЕНКО – Народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Петро ЧЕРНИШОВ – Президент Київстар. Було зазначено, що впровадженню цифрових технологій і, зокрема, 4G, заважає дуже застаріла нормативна база. Дмитро ШИМКІВ зупинився на трьох питаннях, які найбільш потребують цифровізації: безпека, доступність, інновації в майбутнє. Чи є у нас персонал, щоб обслуговувати ці сфери? Де ми сьогодні знайдемо спеціалістів потрібного рівня? Ці питання потребують термінового рішення. Лі Янг ГУ – Надзвичайний і повноважний посол республіки Корея в Україні – відзначив тісну взаємодію державних структур і спеціалістів-інноваторів України і наголосив на необхідності подальшого співробітництва. Петро ЧЕРНИШОВ – Президент Київстар – виразив надію на те, що всі оператори мобільного зв язку складуть здорову конкуренцію один одному і вже стрімко розвивають цифрові технології.
У відеозверненні до учасників форуму Депутат Європейського парламенту Міхал БОНІ, зокрема, відзначив: «Я хочу чітко заявити, що Україна – одна з найбільш успішних європейських країн у цифровій сфері, і у вас є значні досягнення у цифрових рішеннях». Впродовж Форуму відбулося декілька панельних дискусій, і всі спікери зазначали важливість якісного інтернет-покриття, збільшення скорості Інтернету, впровадження в Україні технологій, які вже освоєні іншими країнами. Кожна панельна дискусія завершувалася відповідями на питання з залу. Серед учасників Форуму були Олександр РИЖЕНКО – Голова Державного агентства з питань електронного урядування України, Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ – Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, а також представники дипломатичних місій. У роботі Форуму і фаховому обговоренні всього спектру питань, які пов’язані з цифровою трансформацією України, взяли участь представники законодавчої і виконавчої влади, представники бізнесу та експертного середовища, а також громадськість.
Digital Ukraine 2017 photo >>>>


Digital Ukraine 2017 Facebook >>>>


Digital Ukraine 2017 photo >>>>



ГІС Форум 2017 >>>>




© 1996-2017 info"at"gisa.org.ua GISA_UA  (8-067) 9093245
ESRI ESRI