ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
21.02.2010
29.01.2010
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»


Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
ПРЕС-РЕЛІЗ

Всеукраїнський благодійний фонд сприяння розвитку геоінформаційних технологій та послуг “ГІС-Асоціація України” провів у Обухові 18-19 лютого 2010 р. науково-практичну конференцію: УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ МІСТА З УРАХУВАННЯМ СОЦІАЛЬНИХ ПОТРЕБ.

Завданням конференції було обговорення проблем управління територіальними ресурсами міста з урахуванням соціальних потреб: ведення єдиних муніципальних інформаційних ресурсів; кадастру нерухомості, генеральних планів; чергових карт, адресних планів і реєстрів; ведення містобудівної діяльності; забезпечення публічності органів влади і доступу до єдиних муніципальних інформаційних ресурсів для жителів і господарюючих суб'єктів; управління міським ЖКГ і підприємствами міських мереж водо-, газо-, теплопостачання; управління інженерними системами, міським транспортом, службами НС та медичним обслуговуванням; ефективного управління у сфері землекористування і обліку об'єктів нерухомості; взаємодії державних і муніципальних інформаційних систем.

Всі заходи конференції проходили в приміщені міської Ради за сприяння міського Голови.

В перший день конференції було проведено презентації проектів фахівців що мають практичний досвід впровадження ГІС у різних галузях, а також обговорення питань взаємодії на напрямках методичного забезпечення реалізації проектів з використанням ГІС у сфері територіального управління, ЖКГ та ряді міжнародних проектів що виконуються в Україні. Цю роботу одностайно було запропоновано очолити Екпертній раді ГІС-Асоціації. Також було проведено бесіди фахівців ГІС-Асоціації з керівниками служб міської Ради з приводу ознайомлення з практикою вирішення проблем управління ресурсами та задоволення соціальних потреб населення міста.

Другого дня було проведено розширену нараду керівництва міста, КП «Обухівспецпроект», ГІС-асоціації та фахівців проекту Євросоюзу Тасіс технічної підтримки територіального розвитку. За проектом повинно бути розроблено методи оновлення комунальних служб на прикладах чотирьох міст: Ізюм(Харківська область), Прилуки(Чернігівська область), Ромни(Сумська область), Свердловськ(Луганська область). Фото-репортаж з конференції»»

Відео-репортаж»»

© 1996-2010 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245