ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Продукты компанії Oracle

Неперевершеним світовим лідером в галузі СКБД(системи керування базами данних) є компанія Oracle CIS(рік підстави - 1994). Сучасні СКБД дозволяють реалізувати будь-яку ГІС і при цьому забезпечити адміністрування, захист, управління ресурсами, можливості ефективного масштабування відносно інформаційної системи підприємства. Використання СКБД Oracle для зберігання, аналізу і управління просторовими даними припускає використання стандартних можливостей бази даних, таких як забезпечення цілісності даних, можливість швидкого резервування і відновлення, розмежування доступу, процедури Java, що зберігаються, підтримка надвеликих баз даних. Можливість зберігання і обміну інформації через базу даних Oracle вбудована в багатьох ведучих геоінформаційних системах (ArcInfo, MapInfo) і системи класу CAD/CAM (AutoCAD).

Базові програмні продукти - СКБД Oracle Database, Internet Application Server, Oracle Server Development Tools, Applications, засоби OLAP, засоби DataWarehouse. Спеціалізований модуль Oracle Spatial надає механізми для зберігання і обробки даних в геоінформаційних системах.Тематичні розділи:
  • Будівництово, вишукування
  • Освіта
  • Картографія
  • Дистанційне зондування
  • Цифрова картографія
  • © 1996-2006 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245