ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

RUS  ENG
ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців, що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
24.12.2014
4.06.2014
12.12.2013
2.07.2013
6.05.2013
28.03.2013
5.12.2012
14.12.2012
8.07.2011




Членство у Асоціації
Експертна рада
ГІС-Форум 2014
Хмарні ГІС
Навчальний центр
GIS Навчання
Агро-ГІС
pixelsolutions
Етно ГІС-гра " Від села до міста"
етно
Корпоративні ГІС
Корпоративні
Програмні засоби для створення ГІС

Публікації:
Технології ГІС та САПР

Муніціпальні ГІС

Генеральні плани міст та таємність


PR-CY.ru


Всеукраїнський благодійний Фонд сприяння розвитку геоіформаційних технологій та послуг “ГІС-Асоціація України”

ГІС-асоціація
Забезпечувати узгодження і координацію проектів стратегічного планування в сфері державного управління в 90-і роки почали фахівці різних галузей, при цьому активно почали використовуватися інформаційні системи і просторові дані. В період ліквідації наслідків Чорнобильської аварії був накопичений досвід, в тому числі міжнародний зі створення аналітичних систем і систем прогнозування. Фахівці брали участь в цих роботах заснували Всеукраїнський благодійний Фонд сприяння розвитку геоінформаційних технологій та послуг "ГІС-Асоціація України".
Майданчиком для обміну досвідом стала щорічна конференція "ГІС-форум", яка довгі роки збирала фахівців з впровадження геоінформаційних систем в науці, економіці та бізнесі. В даний час, діяльність ГІС-асоціації спрямована на популяризацію геоінформаційних технологій як серед молоді, так і серед фахівців шляхом проведення практичний шкіл, семінарів і конференцій. Наші стажисти працюють в провідних компаніях України і за кордоном. Тематики, яким присвячуються ці заходи далеко вийшли за рамки ГІС, тому що в даний час технологічних ініціатив в яких використовуються геоінформаційні системи дуже багато. Це і концепції Цифровий трансформації, Штучний інтелект, технології BIG DATA, космічні технології нового покоління, безпілотні системи та робототехніка.
 Фахівці ГІС-Асоціації співпрацюють з майданчиками по впровадженню цих технологій і систем. У проектах реалізації державної політики і міжнародних ініціатив реалізовано низку проектів пов'язаних з територіальним управлінням, екологічною безпекою, оборони, освіти і впровадженням нових технологій (наприклад BIM в сфереде діяльності Мінрегіону). Особливе місце в діяльності ДВС-асоціації займають проекти з відродження культурної спадщини.
Подальші плани спрямовані на реалізацію партнерських проектів з провідними ГІС-компаніями, до яких відноситься і компанія ESRI Ukraine.Консультірованіе фахівців і проведення експертиз ГІС.проектов.


ПОЛОЖЕННЯ про Членство у Всеукраїнському добродійному Фонді сприяння розвитку геоінформаційних технологій і послуг «ГІС-асоціація України»

Членство в ГІС-асоціації України визначене на період до трьох років. Оплата членства здійснюється на період один рік.
При відсутності поточних проплат членство припиняється автоматично.


Персональне членство впроваджується Радою ГІС-асоціації України з визначенням умов персонального членства.
Членство в ГІС-асоціації України дозволяє брати активну участь в її діяльності, включаючи діяльність Ради і Експертної ради, отримувати необхідну інформацио про тематичні заходи. Розміщувати інформацію про свою діяльність на сайті ГІС-асоціації.


Членство в ГІС-асоціації >>>>>>>>>

© 1996-2020 info"at"gisa.org.ua GISA_UA  (8-067) 9093245
ESRI ESRI