ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

RUS  ENG
ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців, що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
5.04.2018
22.12.2017
11.07.2017
15.05.2017
14.04.2017
17.03.2017
7.01.2017
24.12.2014
4.06.2014
12.12.2013
2.07.2013
6.05.2013
28.03.2013
5.12.2012
14.12.2012
8.07.2011




Членство у Асоціації
Експертна рада
ГІС-Форум 2014
Хмарні ГІС
Навчальний центр
GIS Навчання
Агро-ГІС
pixelsolutions
Етно ГІС-гра " Від села до міста"
етно
Корпоративні ГІС
Корпоративні
Програмні засоби для створення ГІС

Публікації:
Технології ГІС та САПР

Муніціпальні ГІС

Генеральні плани міст та таємність


PR-CY.ru


GIS-AeroUA 2020. Авіаційні системи та ГІС в Україні

gisaero16

ГІС-асоціація України планувала провести 25-26 березня 2020 року захід GIS-AeroUA присвячений впровадженню авіаційних системи та ГІС в Україні та застосуванню сучасних технологій для розбудови міжнародного аеродрому і аеропорту міста Кропивницький. Місце проведення Льотна академія Національного авіаційного університету місто Кропивницький.
У зв"язку з росповсюдженням COVID-19 було прийнято рішення провести захід у режимі он-лайн


Доповіді GIS-AeroUA 2020:


Огляд міжнародного досвіду створення ГІС Аеропорту від ESRI Ukraine

Рішення від компанії Аналітика (Вінниця)

Тематика GIS-AeroUA 2020:

  • Аерофотозйомка
  • Картографування територій
  • Проектування нових і реконструкція існуючих об'єктів
  • Інспекція технічного стану інженерних об'єктів
  • Паспортизація складних інженерних споруд
  • Прогноз і моніторинг надзвичайних ситуацій
  • Створення корпоративних геоінформаційних систем
  • Візуалізація і управління просторовими даними


  • Про захід

    Останнім часом в напрямку збору просторової інформації домінують рішення, що базуються переважно на космічним зондуванні і зйомці з безпілотних апаратів.
    У 2016 році спільно з Національним авіаційним університетом (НАУ) виникла ідея організації майданчика з обміну інформацією про засоби авіаційного базування для вирішення широкого кола завдань при створенні геоінформаційних систем. Перший захід отримало назву GIS AeroUA: Авіаційні СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ. Місцем проведення став Національний музей авіації, який є структурним підрозділом НАУ. Учасниками заходу стали провідні наукові та комерційні структури. Фактично з початком ери фотографії та повітроплавання проводилася зйомка земної поверхні. Природно, кращими були успіхи у військовій справі. В Україні була створена чудова школа фахівців і підприємств, що забезпечують роботи з аерофотозйомки. Розвиненіша цифрових технологій дозволяє створювати не тільки плоскі аерофотознімків, а й отримувати тривимірні образи об'єктів.

    GIS-AeroUA 2019.Авіаційні системи та ГІС в Україні

    gisaero

    В КПІ ім. Ігоря Сікорського 6 квітня 2019 року ГІС-Асоціацією України спільно зі Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку було проведено тематичний захід GIS-AEROUA 2019, «АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ», який було присвячено проблемам використання авіаційних засобів у системах дистанційного зондування землі (ДЗЗ) в доповнення до космічних систем та систем, що базуються на безпілотних технологіях.


    В заході взяли участь представники академічних та бізнес-структур в галузі геоінформаційних систем, дистанційного зондування Землі та використання безпілотних літальних апаратів. Від муніципальних органів влади участь в заході приймала Мар’яна Сорочук з Луцькради. Проектний сектор було представлено фахівцями з таких організацій як ECOMM, КМС, БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН, Атлас Бізнес Груп, ТОВ «Інститут Укрдорпроект» та інші. Захід відвідали викладачі та науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНУ ім. Тараса Шевченка, НАУ, КНУБА, ДП «Науково-дослідний інститут геодезії та картографії», НУБІП та інших академічних структур. З презентаціями виступили президент ГІС-Асоціації України Олександр Мельник, завідувач лабораторії ГІС СЦД-Україна Віктор Путренко, доцент кафедри геоінформатики КНУБА Надія Лазоренко-Гевель, експерт з дистанційного навчання КНУ ім. Тараса Шевченка Наталія Пашинська, співробітники ТОВ «Інститут Укрдор», курсанти Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка.
    Під час проведення заходу для роботи з картографічними даними та демонстрації було використано мультивизор Wider, результат реалізації одного з успішних проектів стартап школи КПІ ім. Ігоря Сікорського Sikorsky Challenge. В рамках заходу було проведено круглий стіл «Розвиток забезпечення громад геопросторовими даними», на якому було розглянуто питання пов’язані з впровадженням геоінформаційних систем для управління територіальним розвитком громад.
    В результаті проведення заходу було сформовано підходи до використання даних ДЗЗ та даних з БПЛА для забезпечення території картографічними матеріалами, управління територіальним розвитком та розробки стратегії розвитку об’єднаних територіальних громад.

    Презентації доповідей

    GIS/BIM технології у інфраструктурних проектах. Ukrainian BIM Community
    Впровадження ArcGIS for Aviation у авіаційній галузі на базі технології ESRI
    Авіаційні екскурсії у проекті у проекті «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки». Центр впровадження ГІС асоціації України та Адміністрація міста Переяслав >>>>


    Експонати музею Сікорського >>>>


    Системи протидії авіаційним засобам. ОКБ "Шторм"
    Пропозиції що до реконструкції Аеропорту "Луцьк"

    Відео GIS-Aero 2019 >>>>


    Фото GIS-Aero 2019 >>>>


    Відео звіт з GIS-AEROUA 2019 >>>>


    Повна версия відео >>>>


    GIS-Aero Facebook >>>>


    Місце проведення КПІ ім. Ігоря Сікорського>>>>


    GIS-AeroUA 2019 англійскою >>>>


    GIS-AeroUA 2018 >>>>


    GIS-AeroUA 2017 >>>>


    GIS-AeroUA 2016 >>>>



    GIS-Fest Ukraine 2018

    3d



    © 1996-2020 info"at"gisa.org.ua GISA_UA  (8-067) 9093245
    ESRI ESRI