GIS-AeroUA 2020. Авіаційні системи та ГІС в Україні
ГІС-асоціація України планувала провести 25-26 березня 2020 року захід GIS-AeroUA присвячений впровадженню авіаційних системи та ГІС в Україні та застосуванню сучасних технологій для розбудови міжнародного аеродрому і аеропорту міста Кропивницький. Місце проведення Льотна академія Національного авіаційного університету місто Кропивницький.
У зв"язку з росповсюдженням COVID-19 було прийнято рішення провести захід у режимі он-лайн
Доповіді GIS-AeroUA 2020:
Огляд міжнародного досвіду створення ГІС Аеропорту від ESRI Ukraine
Рішення від компанії Аналітика (Вінниця)
Тематика GIS-AeroUA 2020:
Аерофотозйомка
Картографування територій
Проектування нових і реконструкція існуючих об'єктів
Інспекція технічного стану інженерних об'єктів
Паспортизація складних інженерних споруд
Прогноз і моніторинг надзвичайних ситуацій
Створення корпоративних геоінформаційних систем
Візуалізація і управління просторовими даними
Про захід Останнім часом в напрямку збору просторової інформації домінують рішення, що базуються переважно на космічним зондуванні і зйомці з безпілотних апаратів.
У 2016 році спільно з Національним авіаційним університетом (НАУ) виникла ідея організації майданчика з обміну інформацією про засоби авіаційного базування для вирішення широкого кола завдань при створенні геоінформаційних систем. Перший захід отримало назву GIS AeroUA: Авіаційні СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ. Місцем проведення став Національний музей авіації, який є структурним підрозділом НАУ. Учасниками заходу стали провідні наукові та комерційні структури. Фактично з початком ери фотографії та повітроплавання проводилася зйомка земної поверхні. Природно, кращими були успіхи у військовій справі. В Україні була створена чудова школа фахівців і підприємств, що забезпечують роботи з аерофотозйомки. Розвиненіша цифрових технологій дозволяє створювати не тільки плоскі аерофотознімків, а й отримувати тривимірні образи об'єктів.
GIS-AeroUA 2019.Авіаційні системи та ГІС в Україні
В КПІ ім. Ігоря Сікорського 6 квітня 2019 року ГІС-Асоціацією України спільно зі Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку було проведено тематичний захід GIS-AEROUA 2019, «АВІАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ГІС В УКРАЇНІ», який було присвячено проблемам використання авіаційних засобів у системах дистанційного зондування землі (ДЗЗ) в доповнення до космічних систем та систем, що базуються на безпілотних технологіях.
В заході взяли участь представники академічних та бізнес-структур в галузі геоінформаційних систем, дистанційного зондування Землі та використання безпілотних літальних апаратів. Від муніципальних органів влади участь в заході приймала Мар’яна Сорочук з Луцькради. Проектний сектор було представлено фахівцями з таких організацій як ECOMM, КМС, БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН, Атлас Бізнес Груп, ТОВ «Інститут Укрдорпроект» та інші. Захід відвідали викладачі та науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНУ ім. Тараса Шевченка, НАУ, КНУБА, ДП «Науково-дослідний інститут геодезії та картографії», НУБІП та інших академічних структур.
З презентаціями виступили президент ГІС-Асоціації України Олександр Мельник, завідувач лабораторії ГІС СЦД-Україна Віктор Путренко, доцент кафедри геоінформатики КНУБА Надія Лазоренко-Гевель, експерт з дистанційного навчання КНУ ім. Тараса Шевченка Наталія Пашинська, співробітники ТОВ «Інститут Укрдор», курсанти Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка.
Під час проведення заходу для роботи з картографічними даними та демонстрації було використано мультивизор Wider, результат реалізації одного з успішних проектів стартап школи КПІ ім. Ігоря Сікорського Sikorsky Challenge.
В рамках заходу було проведено круглий стіл «Розвиток забезпечення громад геопросторовими даними», на якому було розглянуто питання пов’язані з впровадженням геоінформаційних систем для управління територіальним розвитком громад.
В результаті проведення заходу було сформовано підходи до використання даних ДЗЗ та даних з БПЛА для забезпечення території картографічними матеріалами, управління територіальним розвитком та розробки стратегії розвитку об’єднаних територіальних громад.
Презентації доповідей
GIS/BIM технології у інфраструктурних проектах. Ukrainian BIM Community
Впровадження ArcGIS for Aviation у авіаційній галузі на базі технології ESRI
Авіаційні екскурсії у проекті у проекті «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки».
Центр впровадження ГІС асоціації України та Адміністрація міста Переяслав >>>>
Експонати музею Сікорського >>>>
Системи протидії авіаційним засобам. ОКБ "Шторм"
Пропозиції що до реконструкції Аеропорту "Луцьк"
Відео GIS-Aero 2019 >>>>
Фото GIS-Aero 2019 >>>>
Відео звіт з GIS-AEROUA 2019 >>>>
Повна версия відео >>>>
GIS-Aero Facebook >>>>
Місце проведення КПІ ім. Ігоря Сікорського>>>>
GIS-AeroUA 2019 англійскою >>>>
GIS-AeroUA 2018 >>>>
GIS-AeroUA 2017 >>>>
GIS-AeroUA 2016 >>>>
GIS-Fest Ukraine 2018
|