ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
21.02.2010
29.01.2010
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»


Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»
Науково практичний семінар компанії Шелс: "Впровадження нового обмінного файлу XML та сучасного програмного забезпечення для землеустрою"

7 травня в Одесі відбувся науково практичний семінар на тему впровадження нового обмінного файлу у форматі XML та сучасного програмного забезпечення для землеустрою. На семінарі взяли участь більшість суб’єктів землевпорядних та земле оціночних робіт із різних областей, також взяли участь у семінарі представники районних відділів земельних ресурсів, інститутів землеустрою та філій Центру ДЗК. Важливим фактором є участь у семінарі представників Одеського, Львівського та Харківського факультетів землевпорядкування, адже компанія Шелс здійснює допомогу та співпрацю щодо організації учбового процесу на базі її програмних продуктів.
Якісна підготовка та залучення фахівців дозволило провести на високому рівні такий захід. Майже завжди будь які зміни спричиняють до перегляду технології виробництва та перепідготовці спеціалістів. Піклуючись про своїх користувачів компанія ШЕЛС провела, однією із перших, роботу по впровадженню формату XML.
Оскільки Геодезична інформаційна система ГІС6 використовується практично у всіх регіонах та довела свою ефективність при веденні Державного земельного кадастру та виконання майже усього переліку землевпорядних, земельно-кадастрових та земле оціночних робіт, досить широке коло у сфері землевпорядкування є її користувачами. Якісно організована технічна підтримка програмних продуктів у результаті співпраці з користувачами, створила умови до оптимізації інтерфейсу та функціоналу програмних продуктів, що дозволяє конкурувати із закордонними аналогами у порівнянні ціна до функціоналу. Таким чином, уже сьогодні можливо стверджувати, що це національний продукт, який вирішує майже усі завдання перед рядовим користувачем у сфері землеустрою.
На семінарі було ознайомлено присутніх із форматом XML, його реалізації у програмі ГІС6, тенденціями розвитку інформаційних систем. У ході обговорення були дані відповіді на ряд важливих питань. У результаті проведення семінару виявлено необхідність у створенні курсів по підвищенню кваліфікації та підготовці спеціалістів по програмі ГІС6. Адже потужний функціонал даного продукту потребує налагодження системи підготовки із боку компанії розробника та його представництв у регіонах. Також було зазначено на необхідності у проведенні такого роду семінарів із залученням більшої кількості спеціалістів відділів Держкомзему бо вони перш за все повинні бути ознайомлені із тенденціями розвитку інформаційних систем та запровадженими новими стандартами.
Компанія Шелс поставила собі цілі щодо збільшення популяризації своїх програмних продуктів шляхом активної роботи із користувачами та здійснені технічної підтримки програмних продуктів. Активна участь та велика кількість представників із різних регіонів на семінарі дають можливість стверджувати, що періодично необхідно проводити такі семінари у регіонах. На даний час готується відео посібник по семінару та планується надіслати його усім учасникам семінару.
Докладніше
© 1996-2010 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245