ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
18.11.2005
26.09.2005
05.08.2005
18.10.2005
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»VI міжнародна науково-практична конференція

З 17 по 18 травня в Києві пройшла VI міжнародна науково-практична конференція "ГІС-Форум-2006", організована ГІС-Асоціацією України. З часу першого форуму пройшло майже десять років, а попередній відбувся ще у далекому 2001 році. Весь цей час для ГИС-руху не пройшов дарма – він збирався з силами і визначався зі своїм місцем у житті країни. Таке враження, що сьогоднішній час сприяв усвідомленню необхідності «звірити годинники», узагальнити досвід, накреслити плани на майбутнє. Форум поставив перед собою ціль провести огляд сучасних геоінформаційних технологій, сприяти їх розвитку і впровадженню практично в усі сфери життя.

На пленарних засіданнях і секціях розглядалося широке коло питань – від проблем розвитку інфраструктури геопросторових даних в Україні, застосування ГІС у земельному кадастрі, в муніципальному управлінні, в інженерній діяльності - до перспектив ГІС-освіти. У роботі Форуму взяли участь керівні працівники Державної служби геодезії, картографії та кадастру України, Держкомзему України, низки провідних державних організацій і комерційних фірм, що працюють в області ГІС-технологій.

Форум проходив у Київському національному університеті будівництва і архитектуры, де є спеціалізований факультет «ГІС і управління територіями»), який наступного року випустить перший за минуле п'ятирічне навчання випуск фахівців в області ГІС.

В рамках Форуму було проведено прес-конференцію, яка в результаті жвавої дискусії і зацікавленого обговорення перспектив ГІС в Україні перетворилася, фактично, у кругли стіл.

Спеціалісти з ГІС впевнені, що ГІС-технології повинні тотально охопити практично усі сфери життя людини і країни – від вищих держаних органів, управління регіонами і містами, до комерційних структур і до забезпечення інформаційних та пізнавальних потреб окремих громадян. Було обрано оновлений склад Ради ГІС-Асоціації, нового президента (О.Ю.Гаєвенко) та виконавчого директора. Вирішено, що наступний щорічний ГІС-Форум пройде у той же час і у тому ж місці. Таким чином запроваджено нову традицію, и тепер ГІС-Форум буде міцно асоціюватися з чудово квітучими київськими каштанами.

У ГІС-Асоціації – багато планів. Там впевнені, що на наступному Форумі буде на порядок більше учасників, і запрошують усіх зацікавлених до спільної роботи.


Запрошуємо до участі у Форумі-2007 року!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Запрошуємо до участі у Форумі-2007 року!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
© 1996-2005 gis@ukrgis.kiev.ua UKRGIS  (044) 255-55-55