ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

RUS  ENG
ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців, що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
24.12.2014
4.06.2014
12.12.2013
2.07.2013
6.05.2013
28.03.2013
5.12.2012
14.12.2012
8.07.2011
Членство у Асоціації
Експертна рада
ГІС-Форум 2014
Хмарні ГІС
Навчальний центр
GIS Навчання
Агро-ГІС
pixelsolutions
Етно ГІС-гра " Від села до міста"
етно
Корпоративні ГІС
Корпоративні
Програмні засоби для створення ГІС

Публікації:
Технології ГІС та САПР

Муніціпальні ГІС

Генеральні плани міст та таємність


PR-CY.ru


Підтримка проекту Єврокомісії EAST AVERT. 23 січня 2015 року, місто Київ


East

Фахівці ГІС-Асоціації України приймають участь у впровадженні проекту створення комплексної системи загальнонаціонального протиповеневого моніторингу EAST AVERT на який Єврокомісія надала 15 млн. гривень.


23 січня у приміщенні приватного акціонерного товариства «Банкомзв’язок» відбувся брифінг, присвячений створенню в Україні унікальної електронно-математичної моделі прогнозування повеней.
Організатори заходу розповіли присутнім про створення в Україні комплексної системи європейського рівня загальнонаціонального повеневого моніторингу прогнозування паводків на річках Прут та Сірет. Оскільки ці річки є транскордонними, наслідки їхнього розливу матимуть відгук і на територіях Молдови та Румунії. Тож ці країни, щоб запобігти лиху, об’єднали зусилля та отримали фінансову підтримку Європейського Союзу в рамках Румунсько-Молдавського-Українського проекту East Avert. Завдяки цьому Україна має можливість реалізувати комплексну систему протиповеневого моніторингу щоб максимально скоротити щорічні людські втрати та матеріальні збитки від повеней у басейнах цих річок.
Як пояснив Марк Железняк, завідувач відділом математичного моделювання навколишнього середовища Інституту проблем математичних машин та систем НАН України, Лауреат державної премії України у сфері науки і техніки, професор Інституту радіоекології Університету Фокусіма (Японія), така система не лише дозволить вчасно і з високою точністю прогнозувати зони повеневих затоплень, але й зможе також використовуватись для підтримки проектування найбільш ефективних інженерних протиповеневих заходів. «Проект об’єднає підсистеми автоматизованого вимірювання та збору даних моніторингу за станом річок, нові цифрові карти їх басейнів, а також сучасні комп’ютерні моделі прогнозу рівнів можливих затоплень на Пруту та Сірету», - зазначив Марк Йосипович.
Також про унікальність проекту комплексної системи розповідали Олександр Мельник – керівник Фонду сприяння розвитку геоінформаційних технологій та послуг в Україні, Олексій Іщук – провідний ГІС-аналітик в Україні, провідний експерт з впровадження ГІС для низки європейських проектів, Андрій Демиденко – засновник Українського відділення міжнародної організації «Глобальне водне партнерство», міжнародний експерт з інтегрованого управління водними ресурсами, старший науковий співробітник відділу математичного моделювання навколишнього середовища Інституту проблем математичних машин та систем НАН України, Микола Курган – директор департаменту систем технологічного моніторингу АТ «Банкомзв’язок», Юлія Оліфір – керівник проектів департаменту систем технологічного моніторингу АТ «Банкомзв’язок».
Впровадження системи дозволить:
  • отримати точну та оперативну інформацію з автоматичних гідропостів про рівні води для оцінки стану гідрологічної обстановки;

  • моделювати та прогнозувати можливий сценарій розвитку повеневої ситуації з метою оцінки можливих наслідків;

  • визначати зони високого ризику паводків для оптимізації витрат на запобіжні заходи; створити систему інформування


  • Запуск в експлуатацію комплексної системи загальнонаціонального повеневого моніторингу прогнозування паводків на ріках Прут та Сірет планується до кінця листопада цього року


    ---- https://www.facebook.com/MNSCHE/posts/443795879101164 ----
    © 1996-2020 info"at"gisa.org.ua GISA_UA  (8-067) 9093245
    ESRI ESRI